SZABÓ Nyelvi Díj – 2021

Kedves Pályázók!

 

A koronavírus miatt kialakult bizonytalan helyzetet figyelembe véve a kuratórium úgy döntött, hogy a 2021-ben a SZABÓ Nyelvi Díj díjátadó ünnepsége elmarad. Nagyon sajnáljuk, hiszen a pályázók mellett mi is nagyon vártuk az eseményt, és természetesen nem csekély erőforrást mozgósítottunk a megrendezés érdekében. Természetesen, jelen döntésünk csak átmeneti. Tervezetten 2022-ben ismét lehetőséget biztosítunk a SZABÓ Nyelvi Díj elnyerésére.

Addig is jó nyelvtanulást kíván a SZABÓ Nyelvi Díj Kuratóriuma!

2021-09-03

0 responses on "SZABÓ Nyelvi Díj - 2021"

Leave a Message

top
© Copyright 2020 SZABÓ Nyelviskola és Fordítóiroda Kft.                                                        Nyilvántartási szám: B/2020/000464
X
Click to listen highlighted text!