E-mailben található linkről információ

Kedves Felhasználók!

Új funkcióval bővült az exam felületen az olyan kimenő e-mailek tartalma, amelyben arról értesítjük a résztvevőket, hogy egy adott kurzusba kerülnek (vizsga/quiz, előzetes és assignment) vagy ha BBB felületen meetingre meghívást kapnak. Már linket is tartalmaznak ezek a levelek, amivel a felhasználók az adott kurzust/meetinget közvetlenül elérhetik. Természetesen bejelentkezés a rendszerbe szükséges. Ez a funkció esetlegesen megkönnyíti a felhasználóknak az eligazodást az exam felületen, nem kell keresgetni a menüben semmit. Elegendő az e-mailben található linkre kattintani.

 

2021-08-27

0 responses on "E-mailben található linkről információ"

Leave a Message

top
© Copyright 2020 SZABÓ Nyelviskola és Fordítóiroda Kft.                                                        Nyilvántartási szám: B/2020/000464
X
Click to listen highlighted text!